O NAS

Firma Dobre Studio zajmuje się profesjonalnym projektowaniem i kompleksową aranżacją wnętrz mieszkalnych.

Naszą działalność zaczynaliśmy od współpracy z polskim producentem-firmą FORTE i niemieckim- EBKE.

Obecnie oferujemy meble na zamówienie renomowanych firm:

  • niemieckie kuchnie HACKER (Haecker), włoskie kuchnie -GATTO, Sicc, Mobilegno , oraz polskie meble kuchenne Wolsztyńskiej Fabryki Mebli (WFM) i OLGA z Hajnówki, a także polskie i włoskie stoły i krzesła, meble łazienkowe, szafy, garderoby oraz meble mieszkaniowe: znanych firm polskich i zachodnich gwarantujących wysoką jakość towarów.
  • W naszej ofercie znajdziecie Państwo kuchnie zarówno klasyczne, rustykalne jak i nowoczesne.
  • Każdy projekt kuchni, (projekt aranżacji mieszkania), jest indywidualnie dopasowany do potrzeb klienta, tak aby Państwa kuchnia, salon były jedyne w swoim rodzaju pod względem estetycznym jak i funkcjomalym.
  • Nasi projektanci zrobią przegląd pomieszczenia kuchennego w domu klienta: dokonają pomiarów ścian i położenia przyłączy wodnych, gazowych i elektrycznych. Przedstawią komputerową wizualizację zabudowy kuchennej. /pracujemy przy użyciu profesjonalnego programu komputerowego CadKuchnie.
  • Pomogą wybrać odpowiedni materiał na fronty meblowe: z oferty drzwi drewnianych, fornirowanych, szklanych lub z płyty mdf- lakierowanych, foliowanych, laminatów -a także na blaty robocze : z konglomeratów- Silestone, Technistone, kompozytów-Corian, Staron czy płyty postformingowej.
  • Służą także radą w zakresie kolorystyki zastosowanej w pomieszczeniu oraz doboru sprzętu AGD.
  • Oferując kompleksową obsługę poza inwentaryzacją-pomiarem pomieszczenia i projektem z wizualizacją zapewniamy transport z wniesienim jak montaż mebli wg. indywidualnego projektu. Nasze meble montują wyspecjalizowane ekipy serwisowe.
  • Cyklicznie (raz w roku) zmieniamy aranżacje naszych salonów- w tym czasie można kupić kuchnie z ekspozycji z dużym rabatem. To samo dotyczy sprzętu AGD prezentowanego w kuchni wzorcowej. Nie tylko kuchnia w dobrej cenie ale i "od ręki".

Nasze studio