O NAS

Firma Dobre Studio zajmuje się profesjonalnym projektowaniem i kompleksową aranżacją kuchni oraz wnętrz mieszkalnych.

Oferta

Naszą działalność zaczynaliśmy od współpracy z polskim producentem FORTE oraz niemieckim - EBKE. Obecnie oferujemy meble na zamówienie renomowanych firm: niemieckie kuchnie HAECKER, włoskie kuchnie ARAN oraz polskie meble kuchenne ATLASBIALE. W naszej ofercie znajdziecie Państwo kuchnie zarówno klasyczne, rustykalne jak i nowoczesne.

Oferujemy również polskie i włoskie stoły i krzesła, meble łazienkowe, szafy, garderoby oraz meble mieszkaniowe znanych firm polskich i zachodnich gwarantujących wysoką jakość towarów.

Projekt kuchni

Każdy projekt kuchni, czy aranżacji mieszkania jest indywidualnie dopasowany do potrzeb klienta, tak aby Państwa kuchnia, salon były jedyne w swoim rodzaju pod względem estetycznym jak i funkcjonalnym. Nasi projektanci wykonują przegląd pomieszczenia kuchennego w domu klienta: pomiary ścian i położenia przyłączy wodnych, gazowych i elektrycznych.

Pomagamy wybrać odpowiedni materiał na fronty meblowe - z płyt mdf lakierowanych, mat/połysk, laminatów drewnopodobnych i jednobarwnych, fornirowanych czy drewnianych; a także na blaty robocze - z kamienia naturalnego Granit, konglomeratów Silestone, Technistone, Santamargherita, ze spieków kwarcowych Neolith, Laminam i Dekton, kompozytów Corian, Staron, naturalnego drewna (np. dąb) czy szerokiej gamy płyt laminowanych.

Służymy także radą w zakresie kolorystyki zastosowanej w pomieszczeniu oraz doboru sprzętu AGD. Przedstawiamy również komputerową wizualizację zabudowy kuchennej - pracujemy przy użyciu profesjonalnego programu komputerowego CadKuchnie.

Zapewniamy kompleksową obsługę - poza inwentaryzacją, pomiarem pomieszczenia i projektem z wizualizacją, zapewniamy transport z wniesieniem i montaż mebli wg. indywidualnego projektu. Nasze meble montują wyspecjalizowane ekipy serwisowe.

Kuchnie z ekspozycji

Cyklicznie (raz w roku) zmieniamy aranżacje naszych salonów - w tym czasie można kupić kuchnie z ekspozycji z dużym rabatem. To samo dotyczy sprzętu AGD prezentowanego w kuchni wzorcowej. Nie tylko kuchnia w dobrej cenie ale i "od ręki".

 

Nasze studio